O Nas....

Trójmiejska Szkoła Taichi i Kungfu jest Szkołą Tradycyjnych Chińskich Sztuk Walk funkcjonującą na terenie Trójmiasta od ponad 25 lat. W ramach swojej działalności prowadzimy zajęcia z Taichi (Taijiquan), Kung Fu Shaolin i SanDa (chiński kicboxing)  dla różnych grup wiekowych. Oprócz regularnych zajęć oferujemy uczestnictwo w obozach, seminariach i warsztatach. Obecnie jesteśmy jedną z najdłużej działających szkół Kung Fu w Trójmieście.

Rafał Szulkowski - FB profile.jpg

Rafał Szulkowski

Urodzony w 1974 roku w Gdańsku. Od 14 roku życia trenował Kung Fu w strukturach YMAA. W 1998 uzyskuje stopień Instruktora Asystującego I poziomu Shaolin, zaś w 2006 roku Instruktora Asystującego I poziomu Taijiquan - oba tytuły po pomyślnym zdaniu egzaminu otrzymuje z rąk Dr Yang Jwing Minga (Mistrz w YMAA). W 1998 roku otwiera pierwszą filię swojej szkoły w Sopocie, zaś dwa lata później w Gdańsku. W YMAA uzyskał finalnie 9 stopień Shaolin i 4 TaiChi. W 2001 roku kończy kurs Instruktora rekreacji ruchowej o specjalności kung fu. W latach 2013 - 2017 studiował fizjoterapię w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Od listopada 2022 roku (po 34 latach aktywnej działalności) opuszcza organizację YMAA i zaczyna prowadzić swoją szkołę niezależnie od wyżej wymienionej struktury.. Obecnie posiada uprawnienia sędziego klasy B chińskiej walki sportowej Sanda i Qingda oraz Trenera II klasy Kungfu - Wushu.