top of page
Qigong Żurawia.jpg

Warsztaty w Gdańsku

Taichi - Qigong - Chiński Miecz - Pchające Dłonie

Termin: 08 - 09 czerwca 2024 (sobota i niedziela)

Miejsce: Gdańsk, ulica Marynarki Polskiej 71 - wejście od tyłu budynku przez drzwi ALL Chemia, II piętro.

Organizator: Trójmiejska szkoła Taichi i Kungfu

Prowadzący: Rafał Szulkowski

Program:

Sobota (08 czerwca)

10:00 - 12:30 Podwójna Forma Taijiquan (Nauka i kontynuacja formy, która wprowadza w świat praktycznych zastosowań stylu Yang. Wskazana znajomość ruchów długiej sekwencji rodziny Yang. Jeżeli znasz  tylko 1 część to będzie trudniej, ale dasz radę.)

 

12:30 - 14:30 przerwa obiadowa

 

14:30 - 17:00 Pchające Dłonie i Centrowanie (Omawiany będzie poziom podstawowy i średniozaawansowany w pchających dłoniach. Zaprezentowane zostaną ćwiczenia wprowadzające do nauki pracy z partnerem z naciskiem na neutralizację, prowadzenie i kontrolowanie siły atakującego.

 

 

Niedziela (09 czerwca)

09:30 - 12:00 Miecz - uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy:

- San Cai Jian (część 4/4) - dla osób które kontynuują naukę formy miecza (Szczegółowa korekta poprzednich 3 sekcji plus nauka ostatniej, czwartej).

- Podstawy Miecza - dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Nauka pojedynczych technik solo w miejscu i poruszaniu, oraz z partnerem. Idealna baza po przyszłą naukę form z chiński mieczem.

 

12:30 - 15:00 Miękki Qigong Białego Żurawia - dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na poziom zaawansowania. Wprowadzenie do technik Białego Żurawia w formie Qigong. Poszczególne wzorce praktykować będziemy w miejscu i w ruchu. Idealny metoda na uzyskanie rozluźnienia całego ciała jednocześnie budująca świadomość jak poruszać nim pod pełna kontrolą. Na tych zajęciach poznasz fundamenty pod miękkie wykonywanie form Taichi i Białego Żurawia.

 

 

Opłaty:

1 trening 100zł

2 treningi 150zł

3 treningi 200zł

4 treningi 250zł

 

Płatności gotówką dokonujemy tuż przed warsztatami u organizatora.

Rejestracja Elektroniczna

bottom of page